XI Sympozjum Aktualne problemy perinatologii to kolejne niezwykle interesujące wydarzenie medyczne, które odbędzie się w naszej ojczyźnie w 2019 roku. W malowniczym Zakopanem będzie nam dane wziąć udział w licznych prelekcjach, debatach oraz rozmowach o perinatologii.

W trakcie 3 dni będzie można uczestniczyć w kursie USG w programie wady serca dziecka, a model 3D, program podstawy echokardii płotowej i programie próżniociągu położniczego. Wszystkie te elementy programu odbędzie się 6 czerwca 2019 roku. W ciągu kolejnych dwóch dni będzie się można zapoznać z programem dwudniowego Sympozjum.

Program XI Sympozjum Aktualne problemy perinatologii skierowany jest raczej do doświadczonych lekarzy. Nowi przedstawiciele zawodu bez wątpienia także znajdą coś dla siebie. W trakcie tych trzech dni będzie można poznać zdanie ekspertów i profesorów, którzy na co dzień działają w Służbie Zdrowia.

Za udział w wydarzeniu zapłacimy minimum 450 (do 30 marca 2019), 550 (w kwietniu) lub 650 (w maju) złotych. Uczestnictwo w dodatkowych punkach wydarzenia należy dodatkowo zapłacić. Za rezygnację w różnych okresach poniesiemy opłatę.

XI Sympozjum: Aktualne problemy perinatologii 2019 odbędzie się w terminie 6-8 czerwca 2019 roku w Hotelu Nosalowy Dwór przy ulicy Oswalda Balzera 21 d w Zakopane.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa Medica s.c.

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz