Game Industry Conference 2019 to wydarzenie wchodzące w skład targów Poznań Game Arena 2019. To właśnie w ciągu trzech dni października polska (i nie tylko) branża gier zbiera się na wyjątkowym evencie. Co roku w jednym miejscu zbiera się całe mnóstwo pojedynczych deweloperów jak i sporo firm, które mają okazję do pokazania siebie, podzielenia się swoim doświadczeniem i przemyśleniami jak i jest to dobra okazja do zaprezentowania swojego projektu.

W ciągu czterech dni będziemy mogli wziąć udział w wielu blokach, które związane są z daną dziedziną branży, a także zawsze oznaczona jest poprzez trzy zasadnicze poziomy trudności. W ten sposób wszystkie zainteresowane osoby będą mogły wybrać się na najlepszy dla nich punkt programu. Odnotować należy, że wiele wystąpień będzie się toczyć w języku angielskim, zatem warto to również mieć na uwadze.

Prelekcje i warsztaty to jednak tylko część całego wydarzenia, ponieważ w ostatnich latach połączono te kwestię także z systemem spotkań biznesowych, z targami pracy – Geek Careers, a nawet z galą nagród CEEGA.

Impreza rozwija się w dynamicznym tempie, co potwierdzają kolejne inicjatywy, rozszerzające się obecnie na międzynarodową skalę. Zasięg w tej chwili obejmuje już cały region europy środkowo-wschodniej.

Udział w wydarzeniu jest darmowy w przypadku posiadania biletu na PGA 2019. Dostępna jest także wejściówka Developer Pass, którą do 12 września 2019 roku zakupimy za 410 złotych. Po tym czasie (do 12 października) zapłacimy za nią 520 złotych. W jej ramach otrzymamy okazję do wzięcia udziału w dodatkowych atrakcjach lub do posiadania pierwszeństwa.

Game Industry Conference 2019 odbędzie się w terminie 17-20 października 2019 roku.

Impreza odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 10, 60-734 Poznań.

Kategorie: Konferencje

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *