W dniu dzisiejszym zdecydowaliśmy się przedstawić Wam interesujące wydarzenie, które odbędzie się w przyszłym roku. Jeżeli interesuje Was psychologia to koniecznie powinniście zainteresować się IV Międzynarodową Konferencją Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W 2020 roku będzie można poznać istotne informacje, dane, wyniki badań przeprowadzone w ostatnich latach w naukach psychologicznych, które koncentrują się na trzech podstawowych kwestiach – trauma, przywiązanie i rezygnacja. Specjalna uwaga zostanie poświęcona terapiom grupowym, parom, dzieciom oraz młodzieży i innym podejściom do udzielania pomocy w tych wypadkach.

Organizatorzy już w poprzednich latach zapraszali nie tylko krajowe, ale także międzynarodowe autorytety, które będą prezentowali niekiedy inny punkt widzenia.

Jest oczywiście zbyt wcześnie, aby móc powiedzieć coś więcej na temat poszczególnych punktów prelekcji czy ogólnego planu dotyczącego organizacji. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dobrą oceną uczestników.

Za udział w wydarzeniu zapłacimy 680 zł do 30.06.19 roku. Jednakże kwota jest zmienna w zależności od naszego statustu oraz czasu zgłoszenia się na wydarzenie.

PRZYWIĄZANIE, TRAUMA I REZYLIENCJA IV Międzynarodowa Konferencja Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej odbędzie się w terminie 24-26 kwietnia 2020 roku.

Organizatorem sympozjum jest Naukowe Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz