X Kongres Psychologii Sportu to odbywające się w październiku wydarzenie, które zgromadzi w Warszawie wielu ekspertów poruszających najbardziej atrakcyjne tematy oraz problemy dotykające nie tylko samych sportowców popularnych dyscyplin.

Dwudniowe wydarzenie od samego rana do późnego wieczora nie tylko zapewni wielką ilość wiedzy, ale także pozwoli dobrze spędzić czas podczas wystąpień dotyczących psychiki i jej działania podczas uprawiania sportu w przypadku zespołów jak również i pojedynczych graczy.

Pierwsze punkty można już sprawdzić na stronie wydarzenie, przy okazji przekonując się o tym, że organizatorzy mają jeszcze wiele niespodzianek w zanadrzu. Zauważyć należy także, że tematyka obejmować będzie wiele sytuacji związanych zarówno z zawodowym uprawianiem sportu jak również i amatorskim oraz młodzieżowym.

Swoje wystąpienia na X Kongres Psychologii Sportu będą realizować znani prelegenci oraz eksperci, których bezpośrednie doświadczenie będzie można także w poruszanych tematach.

Aby wziąć udział należy wcześniej zakupić odpowiedni bilet, który dostępny jest w kilku wariantach. Do 1 września 2019 roku Bilet Pojedynczy będziemy mogli zakupić za 400 złotych, w tym czasie Bilet Grupowy dla 3 osób kosztuje 900 złotych, natomiast Bilet Jednodniowy na niedzielę to koszt 250 złotych.

Poza wejściem liczyć możemy na zapewnione materiały, przerwę kawową oraz Certyfikat.

X Kongres Psychologii Sportu odbędzie się w terminie 5-6 października 2019 roku. Miejscem wydarzenia jest Digital Knowledge Village w Warszawie.

Organizatorem kongresu jest Instytut Psychologii Sportu Wojciech Herra.

Źródło: Photo by Markus Spiske on Unsplash


0 Komentarzy

Dodaj komentarz