W Lublinie w przyszłym miesiącu odbędzie się medyczna konferencja dotycząca okulistyki. Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy będą się mogli zapoznać z wieloma interesującymi nowościami i postępami, które dokonują się w tej dziedzinie.

Wszystko rozpocznie się 8 lutego 2019 roku (piątek), gdzie od godziny 13:00 odbędzie się otwarcie konferencji. Następnie do godziny 19:45 odbywać się będą sesje związane z poszczególnymi tematami i występami zaproszonych gości i prelegentów. W międzyczasie odbędzie się poczęstunek i przerwa na kawę. Następnie w sobotę 9 lutego trzeba będzie rano wstać, ponieważ pierwsze punkty programu rozpoczną się już od godziny 8:30. Ostatnią sesja numer 8 zakończy się o godzinie 17:30, po czym cała konferencja się zakończy.

III Konferencja Ophthalmology Jurnal – Nowości w okulistyce (Update in Ophthalmology) skierowana jest zarówno do rezydentów jak i do samodzielnych lekarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą oraz zapoznać z prelekcjami i występami. Nie zabraknie sporej dawki wieści.

Za udział w wydarzeniu lekarze rezydenci będą musieli zapłacić 175 złotych, natomiast pełnoprawni lekarze będą musieli wydać 245 zł. Należy pamiętać o tym, aby zapłacić odpowiednio wcześniej. W innym wypadku (jeżeli nie zapłacimy 5 dni przed wydarzeniem) będziemy musieli przedstawić potwierdzenie przelewu.

III Konferencja Ophthalmology Jurnal – Nowości w okulistyce (Update in Ophthalmology) odbędzie się w terminie 8-9 lutego 2019 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublin przy ulicy Grottgera 2.

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz