Konferencja – Stwardnienie rozsiane u dzieci i młodych dorosłych odbywająca się w Warszawie w marcu 2019. Podczas tego wydarzenia będzie można poznać wiele bardzo, bardzo cennych informacji dotyczących tejże choroby oraz dolegliwości z nimi związanymi.

W trakcie tego jednodniowego wydarzenia będzie można zapoznać się z czterema sesjami. Podczas nich poruszone zostaną tematy obrazu klinicznego, diagnostyki, leczenia stwardnienia rozsianego. Ponadto odbędzie się półgodzinna debata na temat wyzwań i potrzeb w ramach programów lekowych.

W trakcie wydarzenia zaplanowano moment także do lunchu oraz na sesję posterową. Podczas godziny będzie można zjeść i przygotować do kolejnych atrakcji (ten element w terminie 12:00 – 13:00).

Wydarzenie będzie poruszać liczne problemy i dostarczy także odpowiedzi na liczne wątpliwości. W trakcie nie zabraknie ciekawych tematów oraz dogłębnego zdiagnozowania całej sytuacji związanej z chorobą u dzieci.

Opłaty dzielą się na dwie kategorie. Członkowie Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych zapłacą obecnie 100 zł. Natomiast pozostali uczestnicy 150 złotych.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stwardnienie rozsiane u dzieci i młodych dorosłych w 2019 roku odbędzie się w terminie 29 marca 2019 roku w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Sali konferencyjnej Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego. ul. Żwirki i Wigury 63A w Warszawie.

Organizator: PAIZ Konsulting Sp. z o.o. i Prof. Sergiusz Jóźwiak Kierownik Kliniki Neurologii Dziecięcej WUM

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz