XI Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego to zupełnie nowe wydarzenie skoncentrowane na zebraniu wielu ekspertów i znawców skoncentrowanych na tematyce jakże ważnej dziedziny życia jaką jest zdrowie, a dokładnie rzecz ujmując ratownictwo medyczne. To właśnie tam będzie można wziąć udział w dyskusjach i prezentacjach na wysokim poziomie.

W tym roku zdecydowano się skoncentrować na dyskusji dotyczące najnowszych zmian w ramach systemach i rozwiązań Państwowego Ratownictwa Medycznego i medycyny ratunkowej. Ponadto zagospodarowany czas zostanie także na poszczególnych podmiotach oraz na procedurach. To właśnie one mają zapewnić jeszcze wyższą wydajność i skuteczność działania.

Kolejne Sympozjum Ratownictwa Medycznego będzie stanowić szerszą platformę do dyskusji oraz nawiązania kontaktu naukowego oraz zawodowego. W tak prestiżowym gronie z pewnością będzie można znacząco rozszerzyć swoją wiedzę oraz świadomość tego jak można jeszcze lepiej pomagać obywatelom w najtrudniejszych sytuacjach. Przez trzy dni będzie można zaczerpnąć opinii osób najbardziej aktywnych w dziedzinie.

Nie znamy jeszcze niestety programu wydarzenia, jednakże organizatorzy zadbali o określone atrakcje. Otóż w ramach całości możemy liczyć na sporą dawkę wiedzy w trakcie prelekcji i dyskusji na wysokim poziomie. Do tego dochodzą także punkty edukacyjne oraz bardzo istotna rzecz, czyli praktyka poprzez ćwiczenia na ponad 15 godzin.

Aby wziąć udział w jedenastej edycji musimy zdecydować się na zakupienie dostępu (minimum 340 złotych), któremu towarzyszyć mogą także dodatkowe i ponadstandardowe warunki (pakiety od 430-620 złotych).

XI Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego odbędzie się w terminie 4-6 października 2019 roku. Miejscem wydarzenia będzie „Orle Gniazdo” w Szczyrku.

Organizatorem sympozjum jest Polska Rada Ratowników Medycznych.

Źródło grafiki: unsplash.com


1 Komentarz

3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej w Poznaniu już we wrześniu 2019 · 2 lipca 2019 o 14:55

[…] XI Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego […]

Dodaj komentarz