Trzeci kongres Unii Stomatologii Polskiej odbędzie się w Poznaniu, dzięki czemu zainteresowani przedstawiciele tej dziedziny zbiorą się w jednym miejscu. W stolicy Wielkopolski odbędzie się wiele interesujących wykładów oraz dyskusji dotyczących stomatologii i jej aktualnych trendów.

W trakcie trzech dni będzie można zapoznać się z licznymi tematami obejmującymi chirurgie, endodoncje, Face Concept, Periodontologie, stomatologię estetyczną oraz wiele, wiele więcej. Zakres tematyczny jest szeroki oraz interesujący zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych oraz doświadczonych osób.

III Kongres Unii Stomatologii Polskiej w Poznaniu to napakowany treścią zestaw wystąpień podczas których będzie można bliżej zapoznać się z wielką dawką wiedzy. Bez wątpienia warto będzie zagościć właśnie tam, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat teraźniejszości oraz przyszłości tej dziedziny.

XI Ogólnopolskie Sympozjum Ratownictwa Medycznego

Zarejestrowanie się odbywa się na stronie wydarzenia, przy czym konieczne jest późniejsza wpłata tytułem wstępu. W związku z tym konieczne jest założenie/posiadanie konta na stronie wydarzenia. Zgłoszenie się odbywa się w czterech prostych krokach.

Organizatorzy przygotowali trzy różne warianty obecności, które różnią się od siebie ceną. Lekarze zapłacą do 23 sierpnia 690 złotych. Lekarze i członkowie PTS natomiast 621 złotych, a higienistki, asystentki, stażyści oraz technicy jedynie 350 złotych za pojedynczy dzień. Dostępne są również przepustki trzydniowe na cały event.

Nadmienić należy również, że jest to także okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach. W tym wypadku należy także dokonać dodatkowej opłaty. Te rozpoczynają się od minimum 390 złotych.

Kongres Unii Stomatologii Polskiej odbędzie się w terminie 19-21 września 2019 roku w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14, 60-734, Poznań

Organizatorem kongresu jest Exactus sp.j.

Źródło grafiki: unsplash.com

Kategorie: Kongres

0 Komentarzy

Dodaj komentarz