III Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Współcześnie o konsumpcjonizmie to niezwykle interesujące oraz ważne wydarzenie, które w kwietniu zagwarantuje nam okazję do posłuchania specjalistów starających się zarysować jak najmocniej temat konsumpcjonizmu oraz wiążących się aspektów, wątków oraz problemów dotykających społeczeństwo.

Tematyka Współcześnie o konsumpcjonizmie. Dylematy i paradoksy w szczegółach:

Organizatorzy zapewniają, że temat konsumpcjonizmu będzie dotknięty nie tylko w kwestii rozwoju oraz tła historycznego konsumpcjonizmu, starając się zarysować także konsekwencje, wychowanie, przemiany, sylwetkę konsumenta, jego potrzeb, wartości oraz szans i ryzyk, które wiążą się z tym zjawiskiem.

Program III ogólnopolskiej konferencji

Niestety w chwili obecnej (początek marca 2020 roku) nie jest jeszcze znany dokładny program wydarzenia. Jego publikacja odbędzie się dopiero po ostatecznym zatwierdzeniu tematy wystąpień.

Opłaty związane z konferencją

Aby wziąć udział w wydarzeniu będziemy musieli dokonać opłaty, która do 5 marca 2020 roku wyniesie 279 złotych, natomiast do 9 kwietnia 2020 roku za 299 złotych. W przypadku chęć dokonania publikacji rozdiału w monografii musimy zapłacić dodatkowo 159 złotych. Organizatorzy proszę o wysłanie na adres kontakt@konferencja-konsumpcjonizm.pl potwierdzenia dokonania przelewu.

Najważniejsze terminy III konferencji naukowej – Współcześnie o konsumpcjonizmie:

Konferencja odbędzie się 9 maja 2020 roku, jednakże wcześniej odbywa się rejestracja. I tura zakończuła się 13 lutego, II potrwa do 5 marca 2020 roku, natomiast III to okres do 9 kwietnia 2020 roku.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Współcześnie o konsumpcjonizmie. Dylematy i paradoksy – Miejsce i data wydarzenia:

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Współcześnie o konsumpcjonizmie. Dylematy i paradoksy odbędzie się 9 maja 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w Ecotech Complex UMCS przy ul. Głębokiej 39 w Lublinie.

Organizator: Fundacja Tygiel

Źródło grafiki: Markus Spiske from Pixabay


0 Komentarzy

Dodaj komentarz