W drugiej połowie marca 2019 roku odbędzie się prestiżowa konferencja naukowa – „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”. Ten event wchodzi w skład XI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2019.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w przyszłym roku w Lublinie, gdzie odwiedzający będą mogli wziąć udział w panelach, wyzwaniach badawczych i  wykładach. Te dostarczą wiele specjalistycznej wiedzy dotyczącej interdyscyplinarności oraz mogącego z niej wyniknąć rozwoju.

Głównym celem konferencji jest nawiązanie współpracy pomiędzy zespołami badawczymi, w których skład wchodzą nie tylko pracownicy naukowi, ale także doktoranci i studenci. Wyznaczony czas pozwoli uczestnikom także na  przedstawienie swoich badań. Dzięki temu wszystkie obecne osoby podzielą się swoim doświadczeniem z pracy w ostatnim czasie. Różnorodne grona naukowe pozwolą spojrzeć na interdyscyplinarność z innej perspektywy.

Tematyka konferencji obejmuje kilka różnorodnych obszarów wiedzy w tym:

  • nauki medyczne i nauk o zdrowiu;
  • nauki przyrodnicze, ścisłe czy techniczne;
  • obszar nauki rolnicze, leśne i weterynaryjne;
  • nauki humanistyczne i społeczne;
  • sztuka.

Uczestnikami XI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2019 mogą być zarówno naukowi pracownicy, doktoranci czy studenci jak i przedstawiciele różnych firm czy goście specjalni.

Zapisy do konferencji naukowej TYGIEL 2019 w ramach II tury zakończą się 24 stycznia 2019 roku. Zostało zatem jeszcze trochę czasu na decyzję odnośnie uczestnictwa. Udział w tym wydarzeniu jest płatny (w przypadku II tury to minimum 199 złotych).

 

Materiały wideo z poprzednich edycji Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL:

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *