W przyszłym roku w Toruniu odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Interdyscyplinarne Forum Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu. Czternasta edycja będzie się odbywać w ciągu dwóch dni (26-27 września 2019 roku) i zaoferuje zainteresowanym osobom obrady w ramach której sali konferencyjnej, prezentacje produktów i efektów prac poszczególnych firm. Organizatorzy już w tej chwili zapraszają także na obiad, poczęstunek oraz kolacje w ramach dnia pierwszego. 

W czwartek (26.09.19 r.) rozpocznie się wszystko od sesji i wykładów na sali konferencyjnych. Przy okazji odbędzie się wystawa, na której będzie można zapoznać się z produktami i rozwiązaniami przybyłych firm. W trakcie tego dnia odbędzie się obiad, kolacja oraz przerwy kawowe pomiędzy nimi.

Kolejnego dnia (piątek 26.09.19 r.) od wczesnych godzin rozpoczną się obrady we wspomnianej sali oraz wystawa. Tym razem będzie można skorzystać z przerw kawowych oraz obiadu, który zakończy całe wydarzenie. 

XVI Interdyscyplinarne Forum Polskiego Towarzystwa Udaru Mózgu odbędzie się terminie 26-27 września 2019 roku. Opłata za uczenictwo wynosi 500 złotych. Konferencja odbędzie się w Hotelu Copernicus na Bulwarze Filadelfijskim 11 (87-100) w Toruniu [Kujawsko – Pomorskie].

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Kongresów SKOLAMED, PAIZ Konsulting Sp. z o.o. (ul. Czeremchowa 21, 20-807 Lublin [Lubelskie]).

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz