Kongres Bezpieczeństwa Sieci 2019 w Krakowie to jedno z ciekawszych wydarzeń, które odbędzie się w naszej ojczyźnie w przyszłym roku. W trakcie tego wydarzenia będą poruszane tematy bezpieczeństwa sieci w wielu aspektach.

W stolicy małopolski będzie można poznać szczegółowe informacje dotyczące cyberprzestępczości, codziennych zagrożeń w internecie, wyzwań stojących przed ekspertami z branży IT, a co za tym idzie o sposobach zapobiegania atakom oraz wyciekom danych czy kierunkach rozwoju.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 i zakończy się o godzinie 15:00. Na pomiędzy wykładami i prezentacjami odbędą się także przerwy trwające 10 minut.

Uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne (w tym te tylko dla zarejestrowanych) czy certyfikat wydawany na prośbę uczestnika.

Kongres skierowany jest nie tylko do osób odpowiedzialnych za strategię bezpieczeństwa, ale także dla dyrektorów czy specjalistów z branż IT. To także wydarzenie dla przedstawicieli firm prowadzących internetowe usługi. To także dobra propozycja dla pracowników branż bankowej, finansowej, przemysłu, telekomunikacji, administracji, sektora publicznego, ubezpieczeniowej czy energetyki.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach zgłoszeń możemy zamówić sobie lunch (120 zł + VAT). Przedstawiciele firm sprzedających rozwiązania IT z zakresu zagadnień na konferencji i firm konsultingowych z tej tematyki muszą zapłacić 500 PLN + VAT.

Kongres Bezpieczeństwa Sieci 2019 odbędzie się 31 stycznia 2019 roku w Holel Holiday Inn Kraków City Center w Krakowie.

Źródło grafiki: unsplash.com

Kategorie: Kongres

0 Komentarzy

Dodaj komentarz