W czasach intensywnej walki z mięsem wciąż możemy znaleźć wielu ludzi, którzy chcą aktywnie działać i bronić tej niezwykle ważnej sfery ludzkiego życia oraz zdrowia. Kongres Mięsny 2020 stanowi pewnego typu odpowiedź, zrzeszającą osoby i firmy operujące w tej gałęzi gospodarki, za sprawą której wielu ludzi może codziennie delektować się najwyższej jakości produktami spożywczymi.

Kongres Mięsny 2020 – Tematyka

Impreza skupi się na wielu aspektach rynku mięsnego, rozpoczynają od ciężkiego procesu rozwoju zwierząt, przez proces obróbki mięsa na dystrybucji i bezpośredniej sprzedaży. Tematyka obejmie również kwestię nowoczesnych i zaawansowanych technologii, trendów konsumenckich, kosztów oraz walki i kształtowania dobrego wizerunku.

Dokładny program ramowy

Kongres rozpocznie się już od godziny 8:30 za sprawą rejestracji i oficjalnego powitania gości, po czym odbędzie się inauguracyjna sesja. Po niej przyjdzie czas na wystąpienia, w tym od pierwszego przeprowadzonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przygotowane zostały trzy duże segmenty z poszczególnymi punktami programu wraz z debatami na wybrane tematy. Pomiędzy nimi odbędą się przerwy kawowe i na lunch. Na końcu odbędzie się gala z wręczeniem nagród za konkurs Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020.

W międzyczas program może jeszcze ulec zmianie.

Terminy zobowiązujące w 2020 roku

Zapisy do wzięcia udziału w wydarzeniu obowiązują nawet w dniu wydarzenia, choć niewątpliwie warto wcześniej rozważyć swój udział, co z pewnością przyspieszy proces późniejszej rejestracji i wejścia.

Opłaty za udział:

Sieci handlowe i hurtownie mogą liczyć na bezpłatny udział.

Producenci, dystrybutorzy oraz dostawcy dóbr i usług dla branży muszą natomiast zapłacić:

  • 1190 zł + VAT 23% (do 15 grudnia 2019),
  • 1490 zł + VAT 23% (od 16 grudnia 2019 do 10 stycznia 2020),
  • 1990 zł + VAT 23% (od 11 stycznia 2020 do 27 lutego 2020).

Kongres Mięsny 2020: Data i miejsce

Kongres Mięsny 2020 odbędzie się 27 lutego 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w Sofitel Victoria Warszawa (Królewska 11, 00-065 Warszawa).

Organizator: Wiadomości handlowe.

Źródło grafiki: Photo by Iñigo De la Maza on Unsplash

Kategorie: Kongres

0 Komentarzy

Dodaj komentarz