W dniu dzisiejszym przytoczymy Państwu zupełnie inne wydarzenie, które postara się połączyć ze sobą zarówno technikę jak i naukę. To właśnie XXII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna – KONTECH 2019 będzie jednym z ciekawszych tego typu wydarzeń w Polsce!

Pierwsze dwa dni z pewnością będą intensywne, przy okazji dostarczając uczenistnikom także przerwy na pyszne jedzenie. Nie zabraknie także specjalnych atrakcji, które szczegółowo będą znane w późniejszym okresie. Piątek 20 września to już jedynie pojedyncza sesja oraz posiłek będący ostatnim punktem.

Wydarzenie, spoglądając także na przeszłość, zdecydowanie zaoferuje uczestnikom wiele interesujących prelekcji, rozmów oraz prezentacji. To wszystko razem umożliwi poznanie aktualnych trendów polskich i zagranicznych, nie wspominając już o tym jak wiele pracy włożono, aby nie zapomnieć o współpracy z uniwersytetami i kreatywnymi młodymi ludźmi.

XXII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna – KONTECH 2019 odbędzie się w terminie: 18 – 20 września 2019 roku w Hotelu Remes Sport & Spa. Ul. Parkowa 48, Opalenica 64-330.

Opłata konferencyjna wynosi 2600 złotych, lecz w jej ramach otrzymamy serię dodatków. Ten pakiet zawiera nocleg w 1-osobowym pokoju (18-20 września), materiały z konferencji, posiłki i serwis kawowy, stojak na postery i dla ekspozycji oraz możliwość publikacji w czasopiśmie „Obróbka Plastyczna Metali” po przejściu procedury recenzowania.

Organizatorem jest Instytut Obróbki Plastycznej

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz