XII Ogólnopolskie Sympozjum Immunoterapia Alergenowa 2019 to nowe wydarzenie, które poruszy temat bardzo aktualny w swoim czasie. Wrzesień to okres, gdy powoli mija okres pylenia, a co za tym idzie lekarze mogą się podzielić swoimi obserwacjami mijającego sezonu. Taka okazja pojawi się w Wiśle.

W trakcie dwóch dni będzie można wziąć udział w licznych występach oraz wykładach, w których będzie można posłuchać wiele cennych informacji na temat tak rozbudowanego problemu medycznemu. Nie znamy jeszcze dokładnych informacji czy dawnych odnośnie poszczególnych punktów,. Pomimo tego organizatorzy opublikowali listę poruszanych tematów.

Wśród nich znajdziemy m.in.:

  • immunoterapii alergennej,
  • kwestię astmy oskrzelowej,
  • diagnozowania oraz leczenia chorób alergicznych,
  • działań w dziedzinie leczenia alergicznych chorób skóry,
  • interdyscyplinarnej roli alergologii i immunologii,
  • działania i skuteczności leków antyhistaminowych,
  • profilaktyki chorób alergicznych,
  • czy organizację opieki alergologicznej w Polsce.

Co ciekawe zadbano o obszerne potraktowanie problemami, włączając w zagadnienia również kwestie szczegółowe takie jak alergia na poszczególne jady owadów oraz alergie pokarmowe.

Zgodnie z tym co przytoczyliśmy wydarzenie zdecydowanie kierowane jest do osób posiadających obszerną wiedzę. Osoby mniej zaznajomione osoby mogą zaczekać na szczegółowy program. Być może właśnie wtedy znajdą sobie one punkty dla siebie. Cena nie jest tania, zatem warto z rozmysłem podjąć decyzję o uczestnictwie.

Rejestracja uczestnictwa cały czas trwa, a dostępne do zakupienia są dwa pakiety – Uczestnika za 1140 złotych oraz Osoby Towarzyszącej za 650 złotych. Oba warianty charakteryzują się trochę inną charakterystyką.

XII Ogólnopolskie Sympozjum Immunoterapia Alergenowa 2019 zostało zaplanowane na 27 i 28 września bieżącego roku.

XII Ogólnopolskie Sympozjum Immunoterapia Alergenowa 2019 odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Hotel STOK przy ulicy Jawornik 52A w Wiśle (43-460).

Organizatorem jest MEGAFON Sp. z o.o. (ul. Leszczyńskiego 4/25; 50-078 Wrocław)

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz