SKALPEL 2019 – Nowoczesne techniki chirurgiczne wraz z algorytmami postępowania okołochirurgicznego to kolejna edycja sporego i bezpłatnego wydarzenia, które zgromadzi specjalistów ze specjalizacji chirurgii w jednym miejscu. Konferencja zaoferuje uczestnikom okazję do zaznajomienia się z aktualnymi trendami, osiągnięciami oraz dokonaniami medycznymi.

Chirurgia to dziedzina medycyny, która szczególnie w ostatnich latach łączy się z wielkimi i spektakularnymi sukcesami. Tym bardziej warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej dziedziny oraz towarzyszącym w taki sposób, aby móc zrozumieć te dokonania.

W tym celu warto zainteresować się sympozjami SKALPEL 2019. To seria wydarzeń w kilku miastach w Polsce, gdzie spotkają się specjaliści chirurgii. Kilka dni temu zakończyła się konferencja we Wrocławiu. Oznacza to także to, że połowę miast już udało się odwiedzić.

Przed nami są jednak cztery konferencje, które odbędą się w Łodzi (14 września), Poznaniu (21 września), Katowicach (12 października) oraz w Lublinie (23 listopada). To właśnie tam w drugiej połowie roku będzie można wziąć udział.

Sympozja koncentrują się na szerokim zakresie tematycznym, który obejmuje różnorodne dziedziny i specjalizacje, dzięki czemu można szerzej spojrzeć na tematykę oraz aktualne problemy czy wyzwania. To właśnie za sprawą licznych wykładów będzie można rozwinąć swoją wiedzę lub poznać lepiej szeroko rozumiane algorytmy postępowania w określonych przypadkach.

SKALPEL 2019 – Nowoczesne techniki chirurgiczne wraz z algorytmami postępowania okołochirurgicznego odbędą się w kilku miastach w Polsce.

Organizacją wydarzenia zajmuje się Medvisa Healthcare Solutions.

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz