XXII Konferencja Naukowo – Techniczna bezpieczeństwo elektryczne ELSAF 2019 to odbywające się już za dwa miesiące wydarzenie, które poruszy niezwykle istotny temat jakim jest bezpieczeństwo. Główny nacisk został postawiono na elektryczne niebezpieczeństwa i metody ich neutralizacji. ELSAF 2019 to także odbywająca się równolegle XII Szkoła ochrony przeciwpożarowej.

W ciągu kilku dni uczestnicy będą się mogli zapoznać z wieloma istotnymi wystąpieniami, które skoncentrują się na szerokiej tematyce bezpieczeństwa. Ochrona przed ogniem oraz elektrycznością stanowi centrum tematyczne. Kwestie poruszone zostaną zarówno na poziomie naukowym jak i bezpośrednim, praktycznym.

Zamknięto już możliwość zgłoszenia swoich tematów, jednakże bez wątpienia na miejscu będzie się można zapoznać z licznymi referatami uwzględniających najnowsze rozwiązania i szczegóły stanowiące obecnie różnicę. To właśnie detale mogą decydować o życiu wielu ludzi. Zawodowcy bez wątpienia znajdą tutaj coś dla siebie.

Udział w wydarzeniu jest płatny w ramach dwóch stawek: 1750 złotych w przypadku zakwaterowania w pokoju 2 osobowym, natomiast 1900 złotych zapłacimy za pokój 1 osobowy. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku osób towarzyszącym. Dla opcji numer 1 to kwota 800 złotych, natomiast w drugim wypadku 1200 złotych. Koszt zapewnia nam także szereg dodatków umilających czas.

WAŻNE! Zapisy na wydarzenie oficjalnie zakończą się dzisiaj, zatem w razie zainteresowania należy do dzisiaj się zgłosić. Pamiętać należy także o tym, że ilość miejsc jest ograniczona. O zgłoszeniach będzie decydować kolejność.

XXII Konferencja ELSAF 2019 odbędzie się w Hotelu Artus w Karpaczu w terminie 24-27 września 2019 roku.

Organizatorem konferencji jest Katedra Energoelektryki Politechniki Wrocławskiej.

Źródło: Photo by Stem List on Unsplash


0 Komentarzy

Dodaj komentarz