Konferencja Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne 2020 to zupełnie nowe, niezwykle ciekawe wydarzenie odbywające się 25 stycznia 2020 roku w Warszawie. To właśnie tam doktoranci będą mogli przez cały dzień pozyskać niezwykle ważne informacje dotyczące metodologii, techniki oraz sposobów tworzenia najatrakcyjniejszych i najlepszych prac doktorskich.

Tematyka i program: Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne w Warszawie 2020

Wydarzenie rozpocznie się od godziny 8, gdy nastąpi oficjalna rejestracja uczestników, po której nastąpi Otwarcie z omówieniem nowych standardów i założeń tak zwanej „Konstytucji dla Nauki„.

Następnie odbędą się trzy zasadnicze sesje:

  • SESJA nr 1 (9:15 – 10:10) – Kilka uwag o studiach doktoranckich/szkołach doktorskich i rozprawie doktorskiej
  • SESJA nr 2 (10:00 – 11:00) – Ramy koncepcyjne pracy doktorskiej
  • SESJA nr 3 (11:20 – 13:00) – Część teoretyczna dysertacji doktorskiej

W ich trakcie będziemy się mogli zapoznać z szeregiem podpunktów obejmujących dokładne informacje wchodzące w skład obszaru tematycznego. O godzinie 13:00 odbędzie się przerwa obiadowa, podczas której będzie można chwilę odpocząć oraz spożyć przygotowane dania. Po niej nastąpią kolejne sesje.

  • SESJA nr 4 (13:30 – 15:00) – Część empiryczna dysertacji doktorskiej
  • SESJA nr 5 (15:15 – 16:00) – Uwarunkowania formalne pracy nad dysertacją doktorską
  • SESJA nr 6 (16:00 – 17:45) – Warsztat praktyczny – trening kreatywny utrwalający pozyskaną wiedzę

Równo o godzinie 17:45 odbędzie się oficjalne zakończenie, będące zwieńczeniem całego, intensywnego dnia działań i badań naukowych.

Cel, założenia i adresaci konferencji

Najważniejszym założeniem do zrealizowania jest zapewnienie doktorantom jak najszerszej wiedzy obejmującej najbardziej nurtujące pytania, wątpliwości i newralgiczne problemy obejmujące formalną i organizacyjną strukturę tworzenia prac doktorskich. Organizatorzy, zaproszeni goście czy prelegenci przedstawią i omówią najczęstsze problemy opóźnień oraz niepowodzeniem wielu prac.

Najważniejsze terminy wydarzenia:

Konferencja szkoleniowa odbędzie się pod koniec stycznia 2020 roku (25. dnia). Otwarta rejestracja zakończy się 17 stycznia 2020 roku.

Opłata rejestracyjna na: Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne, Warszawa 2020:

Za udział w konferencji należy uiścić opłatę wynoszącą 490 złotych. W ramach wejściówki możemy liczyć nie tylko na udział w konferencjach i warsztatach, ale także otrzymamy materiały, możliwość skorzystania z całodziennej kawowej przerwy, obiadu oraz specjalnego certyfikatu uczestnictwa.

Konferencja Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne 2020 – Data i miejsce:

Konferencja Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne odbędzie się w 25 stycznia 2020 roku. Wydarzenie mieścić się będzie w Hotelu Arkadia Royal w Warszawie w godzinach 9-18.

Organizator: Exante Wydawnictwo Naukowe dr Klaudia Pujer

Źródło: Photo by John Jennings on Unsplash

Kategorie: Konferencje

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *