IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Nowoczesne Koncepcje i Metody Zarządzania 2019 zabierze się za tematykę aktualnych trendów oraz pomysłów i rozwiązań dotyczących rozporządzania możliwościami firmy oraz ludzi w niej pracujących. Poszukiwanie najlepszych możliwości działania stanowi obecnie największe wyzwanie dla wielu branż.

Celem tego wydarzenia jest podjęcie debaty obejmujących nie tylko czwartą rewolucję przemysłową. Konsekwencje dotkną różne rynki, w związku z czym poruszono kwestię różnych sektorów. Przyszłość przemysłu będzie w najbliższych latach jednym z najważniejszych tematów w ogóle na świecie.

Do kogo skierowana jest IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Nowoczesne Koncepcje i Metody Zarządzania 2019?

Wydarzenie potrwa dwa dni i pozwoli nam poznać założenia, koncepcje oraz problemy, z jakim mierzy się przemysł. Całość skierowana jest do szerokiego grona osób, przy czym bez wątpienia jest to dobra okazja dla naukowców, aby przedstawić swoją wiedzę, analizy oraz wnioski dotyczące aktualnej i przyszłej sytuacji w Polsce, Europie i na Świecie. Państwa, firmy czy zwykli ludzie prędzej czy później będą się musieli zmierzyć z nową rzeczywistością, która już nadciąga.

Jest jeszcze zbyt wcześnie (stan na dzień: 21.8.19 r.), abyśmy mogli poznać dokładny plan konferencji, jednakże zdecydowano się przedstawić listę tematów poruszanych. Zgodnie z zapewnieniami poruszają one wiele segmentów i branż.

Wśród poruszanych tematów znajdziemy:

 • Transformacja cyfrowa w zarządzaniu.
 • Idea czwartej rewolucji przemysłowej – istota i przesłanki koncepcji. Struktury, modele biznesowe i strategie rozwojowe.
 • Cyfryzacja, automatyzacja, robotyka, sztuczna inteligencja, Industrial Internet of Things, CyberPhysical Systems i inne koncepcje.
 • Technologie czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Marketing cyfrowy i sektor usługowy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Wyzwania logistyki w czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Bezpieczeństwo cybernetyczne systemów w czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Społeczny i kulturowy wymiar czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Kompetencje menedżerów i pracowników w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Państwo i organizacje międzynarodowe jako aktywni członkowie czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Nauka i edukacja w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

Termin zgłoszeń i opłaty

Do 20 października należy wypełnić formularz zgłoszenia się. Do 15 listopada trzeba wnieść opłatę. Ta w przypadku czynnego udział wynosi minimum 500 złotych. Publikacja artykułu bez czynnego udział to minimum 300 złotych. Z czynnym udziałem i bez publikacji to minimum 300 złotych.

IX Międzynarodowa Konferencja Naukowa: Nowoczesne Koncepcje i Metody Zarządzania 2019 odbędzie się od 5 do 6 grudnia 2019 roku. Miejscem będzie Sala Konferencyjna w „Biblioteka Główna WAT” .

Organizatorem jest Instytut Organizacji i Zarządzania/Wydział Cybernetyki/Wojskowa Akademia Techniczna.

Źródło: Photo by imgix on Unsplash


0 Komentarzy

Dodaj komentarz