XVI Kongres Nowego Przemysłu to kolejne interesujące wydarzenie poruszające tematykę przemysłu skupionego na działalności energetycznej, jej dystrybucji oraz pozyskiwaniu zasobów. To ta sfera staje się być coraz bardziej istotna w kontekście działań poszczególnych państw.

Czym jest XVI Kongres Nowego Przemysłu?

W trakcie dwóch dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z wieloma wystąpieniami oraz prelekcjami, które przygotowali między innym zaproszeni goście.

Organizatorzy zdecydowali się postać na nową formułę, która ma połączyć ze sobą merytorykę i prestiż poprzedniego formatu, łącząc go z nowymi metodami prezentacji tematu.

Tematyka XVI Kongresu Nowego Przemysłu

Wśród głównych zakresów tematycznych zdecydowano się postawić na zarządzenie, szczególnie w dużych miastach, funkcjonowanie sektora utility, zwiększania efektywności energetycznej czy działań prywatnych oraz samorządowych.

Najważniejsza w tym roku będzie transformacja energetyki. Dotyczyć to będzie digitalizacji, nowych technologii i możliwości ich wykorzystania. Debaty poruszać będą różne poziomy zagadnień, zarówno na poziomie producentów i wydobywców jak również i konsumenckiego produktu.

Nowość w tym roku

Nowy pomysł na formę doczekał się także rozszerzenia w postaci Forum Komunalnego, gdzie poruszone zostaną kwestie inteligentnego miasta oraz obsługi go z użyciem zaawansowanej technologii. W ten sposób będzie można w jeszcze trochę inny sposób spojrzeć na energię oraz jej przyszłościową rolę. A ta w kolejnych latach może coraz dynamiczniej rosnąć.

Termin, opłaty i organizator

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla zarządzających i właścicieli firm działających na rynku energetycznym, gazowniczym i petrochemicznym. Dostępne są do kupienia pakiety Standard i Premium.

XVI Kongres Nowego Przemysłu odbędzie się 1 i 2 października 2019 roku. Wydarzenie mieścić się będzie w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Organizatorem jest Grupa PTWP.

Źródło grafiki: Photo by Aditya Joshi on Unsplash

Kategorie: Kongres

0 Komentarzy

Dodaj komentarz