W dniu dzisiejszym chcielibyśmy Wam przedstawić interesujące wydarzenie, które będzie się w kwietniu 2019 roku i umożliwi uczestnikom poruszyć tematy psychologiczne w kontekście starości. Wobec obecnej kultury masowej i jej przekazu jest to temat bez wątpienia istotny oraz interesujący. III konferencja Starość jak ją widzi psychologia – „Szanse rozwoju w starości” to doskonała okazja, aby bliżej poznać szanse dla osób starszych.

W trakcie dwóch dni będziemy mogli poznać wiele faktów dotyczących warstwy biologicznej i psychologicznej. W trakcie prelekcji będzie można poznać szerokie spektrum informacji i najnowszej wiedzy.

Sporo czasu poświęcone zostanie środowisku, osobowości, wrażliwości oraz realiów społecznych. Nie zabraknie także indywidualnych zasobów seniorów. Analizie podlegają także relacje w rodzinie oraz w innych grupach społecznych, weryfikując ich zmiany czy pozytywny lub negatywny wpływ. W trakcie tego wydarzenie odbędzie się wiele ciekawych występów, a pomiędzy nimi będzie okazja aby porozmawiać o swoich wrażeniach i opinii.

III konferencja Starość jak ją widzi psychologia – „Szanse rozwoju w starości„, odbędzie się w terminie 25–26 kwietnia 2019 roku, w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Opłaty zostały podzielone na dwie kategorie zgodnie z terminami. Pierwsza wynosi 250 złotych i obowiązuje do 15.03.2019 r., a druga 300 i dotyczy późniejszego okresu (po 15.03.2019 r.).

Adres wydarzenia: Akademia Ignatianum, ulica Mikołaja Kopernika 26, 31-501 Kraków.

Organizatorami wydarzenia są:

Instytut Psychologii Akademii Ignatianum w Krakowie
Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego
Komisja Psychologii, Krakowski Oddział Polskiej Akademii Nauk
Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Źródło grafiki: unsplash.com


0 Komentarzy

Dodaj komentarz